Вітаємо, Увійдіть / Зареєструйтесь


Подарункові набори-99товарівНемає кращого свята, ніж Новий Рік - адже це час нових планів, нових відліків та звершень. А ще – час подарунків – великих і не дуже, приємних, очікуваних і таких бажаних усіма (зізнайтеся – хто ж не любить коли йому дарують подарунки).

Інтернет-магазин оригінальних парфумів Sharm з радістю допоможе вам підібрати подарунок для своїх близьких, зробити святкування Нового Року приємнішим та ароматнішим. Для цього ми запустили цілий розділ Новорічних Пропозицій – з подарунковими наборами та подарунковими сертифікатами.

Для вашої зручності ми розділили новорічні подарунки на категорії – жіночі подарунки ви знайдете у категорії Набори для жінок, а чоловічі подарунки в категорії Набори для Чоловіків. І спеціально для тих, хто не може обрати щось конкретне – Подарункові сертифікати!

Не зволікайте з новорічними подарунками, щоб потім не бігати в останній момент, шукаючи гарні, цікаві та корисні подарунки своїм коханим, друзям чи близьким.

Бажаємо вам якнайкраще зустріти Новий Рік 2012, і отримати від його приходу максимальну кількість приємних відчуттів, радості та задоволення!

Вітаємо з наступаючим Новим Роком!Кошик  

Не забудьте обрати свій
подарунок до покупки!

Доставка Всього 0 грн

Оформити покупку

Позначення:

EDP Eau de Parfum
Парфумована вода
EDT Eau de Toilette
Туалетна вода
EDC Eau de Cologne
Одеколон
TESTER Економ-версія
Проста упаковка,
інколи без корка

Отримувати новини

LiveZilla Live Help
© ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПАРФУМІВ SHARM