Товари бренду: Burberry

на сторінку
Показані 1 - 24 із 25 пунктів

 



Burberry - розкішний британський дизайнерський дім, заснований Томасом Барберрі в 1856 році. Унікальні традиції та англійський чепурний стиль дому Burberry спостерігається як в одязі та взутті так і в парфумній лінії бренду. Модний дім Burberry виготовляє одяг для британської королівської сім'ї.


Бренд Burberry відзначився в області моди і аксесуарів, в тому числі виготовленням знакових сьогодні пальто. Також цьому бренду належить розвиток моди на унікальний, впізнаваний орнамент - тартан (орнамент, що складається з перехрестних горизонтальних та вертикальних кольорових смуг - "Шотландка"). Цей орнамент став одним із найбільш копіюваних мотивів у світовій моді.


На додаток до своєї лінії одягу і аксесуарів, бренд Burberry виготовляє ексклюзивну лінію ароматів для чоловіків і жінок. Більшість парфумів бренду Burberry  продається в пляшках, оздоблених "шотландкою". Перші парфуми від Burberry з'явилася у 1981 році.


Аромати Burberry зроблені у співпраці з парфюмерами Michel Girard, Nathalie Gracia-Cetto, Antoine Maisondieu, Antoine Lie, Emilie (Bevierre) Coppermann, Dominique Ropion, Creations Aromatiques, Sonia Constant, Olivier Polge, Beatrice Piquet, Mark Buxton, Michel Almairac, Jean-Marc Chaillan, Domitille Berthier, Jean-Pierre Bethouart та Nathalie Lorson.