Вітаємо, Увійдіть / Зареєструйтесь


Парфуми Chanel 

 

 

Компанія Chanel спеціалізується на виробництві й торгівлі предметами розкоші: одягом, косметикою і парфюмерією, годинниками, сонцезахиснимі окулярами та ювелірними виробами. Модний дім Chanel заснований в 1910 році Габріель "Коко" Шанель.

Chanel створила справжню революцію в світі моди з її простою та елегантною модою, що стала позачасовим стандартом. Вона була однією з перших дизайнерів, що ввела штани як елемент одягу для жінок, і відома як творець моди на "маленьке чорне плаття". Шанель підтримувала творчий контроль над компанією аж до її смерті в 1971 році.

Аналогічну революцію модний дім Chanel провів у світі парфумів зі своїм першим ароматом. Знакові Chanel N5, вперше представлені в 1921 році. Цей аромат до сьогодні залишається світовим бестселером. Chanel N5 та багато інших класичних ароматів Chanel були створені Ернестом Бо. З 1978 року основним парфумером для Chanel став Жак Polge.

 

Найчастіше на цю сторінку приходять за запитами:
Купити Chanel Львів; Chanel Тернопіль; Chanel в Луцьку; Chanel оригінал; Chanel ціна; Chanel Рівне; Chanel Закарпаття; Chanel Франківськ; Де купити Chanel; Chanel в Україні;

Якщо ви бажаєте купити парфуми Chanel - ми завжди будемо раді вам у цьому допомогти. Замовляти парфуми у магазині Sharm зручно - адже ви гарантовано отримаєте якісні та виключно оригінальні парфуми Chanel від першого магазину оригінальних парфумів з гарантією! 

Зверніть увагу: усі парфуми, придбані у нашому магизині, доставляються безкоштовно до будь-якого міста України. Ви зможете оплатити свою покупку готівкою при отриманні у кур'єра або у відділенні Нової Пошти. Усі ціни на парфуми Chanel, вказані на сайті, є кінцевими - вам не доведеться оплачувати жодних комісій чи прихованих платежів.
Кошик  

Не забудьте обрати свій
подарунок до покупки!

Доставка Всього 0 грн

Оформити покупку


Чому нас обирають:

Позначення:

EDPEau de Parfum
Парфумована вода
EDTEau de Toilette
Туалетна вода
EDCEau de Cologne
Одеколон
TESTERЕконом-версія
Проста упаковка,
інколи без корка
© ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПАРФУМІВ SHARM