Товари бренду: Chloe

Показані 1 - 15 із 15 пунктів


Chloe - французький дім моди, заснований Gaby Aghion в 1952 році. Для Chloe характерно поєднання розкоші, фешенебельності та водночас легкості.


На відміну від формального, жорсткого, зробленого на замовлення одягу, що пропоновався іншими дизайнерами в 1950-х роках, в Chloe вирішили створити м'який, приємний до носіння, облягаючий одяг з розкішних тканини, призначені для придбання "з полиці". Це був доволі революційний підхід на той час, який став дуже довготривалою концепцією в індустрії моди. Aghion працював з компанією, поки вона не була продана у 1985 році. Багато престижних та відомих дизайнерів пройшли через компанію, у тому числі Карл Лагерфельд та Стелла Маккартні.


Перший аромат Chloe, Chloe for women, створений в 1975 році, став справжньою класикою жіночих парфумів. Компанія оновила лінійку з запуском нової версії Chloe в 2008 році, розраховуючи на молодих жінок із сучасними смаками. Chloe випускає свої аромати в поєднанні з компанією Coty.


Аромати Chloe були розроблені у співпраці з парфюмерами IFF, Clement Gavarry, Carlos Benaim, Amandine Marie, Michel Almairac, Nathalie Lorson, Anne Flipo, Louise Turner, Domitille Berthier, Alienor Massenet та Nathalie Gracia-Cetto.