Товари бренду: Escada

Показані 1 - 23 із 23 пунктів


Escada це бренд, стиль якого поєднує в собі жіночність та силу, розкіш та невимушеність, колір та простоту.


Escada - міжнародна група люксової моди, заснована в Німеччині. Назва Escada означає "сходи" на португальській мові. Запустившись у Мюнхені в 1978 році, компанія зробила собі ім'я завдяки характерними барвистими, насиченими візерунками моделями одягу.


Підрозділ Beaute Escada був заснований в 1990 році. Перший аромат, Escada Margaretha Ley, був названий на честь одного із засновників компанії.


Аромати Escada, як і модні колекції бренду, відрізняються яскравою упаковкою та незвичайною формою пляшки. Завдяки акцентам компанії на молодіжні, фруктово-квіткові аромати, бренду Ескада часто приписують виділення фруктово-квіткового аромату в нову категорію парфумів. Escada випускає парфуми сьогодні у співпраці з компанією Procter and Gamble.


Аромати Escada створювалися у співпраці з парфюмерами Creations Aromatiques, Pierre Bourdon, Ilias Ermenidis, Dominique Ropion, Francoise Caron, Annick Menardo, Steve Demercado, Michel Almairac, Nathalie Gracia-Cetto, Laurent Bruyere, Richard Ibanez, Philippe Romano, Sophie Labbe, Francis Kurkdjian, Dorothee Piot, Jean-Louis Grauby та Bertrand Duchaufour.