x

замовити дзвінок

Пошук

*Зарегистрированные пользователи могут быстрее оформлять заказы, отслеживать их статус и просматривать историю покупок.

Авторизація

Корзина

Товари бренду: Gianfranco Ferre


Ferre Acqua Azzurra for Men edt 100 ml
Швидкий перегляд

Ferre Acqua Azzurra for Men edt 100 ml

Туалетна вода Ferre Acqua Azzurra for Men 100ml створена для енергійного, сучасного чоловіка, що во..

295 грн.

Gianfranco Ferre In the Mood for Love EDP 50 ml
Швидкий перегляд

Gianfranco Ferre In the Mood for Love EDP 50 ml

Парфумована вода Gianfranco Ferre In the Mood for Love 50 ml - це нагнетающее і незбагненне відчуття..

295 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

"Вишуканий та витончений парфюм є одною з основних форм спілкування зі світом..." - стверджує засновник торгової марки Gianfranco Ferre.

Джанфранко Ферре - італійський дизайнер, який отримав прізвисько "архітектор моди". Ферре отримав ступінь з архітектури, але почав працювати практично відразу в індустрії моди. Зв'язок між архітектурою та дизайном одягу виражався в жорсткій структурі одягу та чистих лініях. Він є відомим завдяки його білосніжним сорочкам, простим, але елегантним.

Модний дім Ферре випускає свою продукцію під брендами: Gianfranco Ferre (одяг для жінок), Ferre (готовий одяг для чоловіків і жінок, раніше відомий як "White Label"), GF Ferre (спортивна мода для молодих чоловіків і жінок), Ferre Milano (повсякденний одяг) і Gianfranco Ferre Fragrances.

Перший аромат компанії, Gianfranco Ferre для жінок, був випущений в 1984 році. Після смерті Ферре, аромати бренду випускає по ліцензії модного дому концерн ITF Cosmetics.

Аромати Gianfranco Ferre були зроблені у співпраці з парфюмерами Mark Buxton, Pierre Bourdon, Alexandra Jouet, Francis Kurkdjian, Karine Dubreuil, Maurice Roucel, Jean-Charles Niel, Michele Saramito, Olivier Polge та Alienor Massenet.