Товари бренду: Gianfranco Ferre

Показані 1 - 13 із 13 пунктів

  


"Вишуканий та витончений парфюм є одною з основних форм спілкування зі світом..." - стверджує засновник торгової марки Gianfranco Ferre.


Джанфранко Ферре - італійський дизайнер, який отримав прізвисько "архітектор моди". Ферре отримав ступінь з архітектури, але почав працювати практично відразу в індустрії моди. Зв'язок між архітектурою та дизайном одягу виражався в жорсткій структурі одягу та чистих лініях. Він є відомим завдяки його білосніжним сорочкам, простим, але елегантним.


Модний дім Ферре випускає свою продукцію під брендами: Gianfranco Ferre (одяг для жінок), Ferre (готовий одяг для чоловіків і жінок, раніше відомий як "White Label"), GF Ferre (спортивна мода для молодих чоловіків і жінок), Ferre Milano (повсякденний одяг) і Gianfranco Ferre Fragrances.


Перший аромат компанії, Gianfranco Ferre для жінок, був випущений в 1984 році. Після смерті Ферре, аромати бренду випускає по ліцензії модного дому концерн ITF Cosmetics.


Аромати Gianfranco Ferre були зроблені у співпраці з парфюмерами Mark Buxton, Pierre Bourdon, Alexandra Jouet, Francis Kurkdjian, Karine Dubreuil, Maurice Roucel, Jean-Charles Niel, Michele Saramito, Olivier Polge та Alienor Massenet.