Вітаємо, Увійдіть / Зареєструйтесь


Подарункові набори- 52 товарів





Отримувати подарунки завжди приємно, але ще приємніше їх дарувати.

Купити подарунок зараз не становить проблеми, але не всі подарунки бувають вчасні і бажані. Ми не стверджуємо що подарункові набори парфумів це ідеальний подарунок, таких просто не буває. Але подаровані парфуми будуть довго нагадувати і про саме свято і про того, хто вручив подарунок.

Кожен день може стати святковим, адже для святкування можна придумати дуже багато причин. Тому не чекайте стандартних святкових дат - річниць, Нового року, Днів народжень - а просто даруйте своїм близьким несподівані і радісні моменти в житті. Зізнайтеся – хто ж не любить коли йому дарують подарунки...

Інтернет-магазин оригінальних парфумів Sharm з радістю допоможе вам підібрати подарунок для своїх близьких, зробити ваше святкування приємнішим та ароматнішим. Для цього ми запустили цілий розділ з подарунковими наборами.

Для вашої зручності ми розділили подарунки на категорії – жіночі подарунки ви знайдете у категорії Набори для жінок, а чоловічі подарунки в категорії Набори для Чоловіків. А для тих хто не може визначитися - пропонуємо придбати Подарункові Сертифікати на купівлю парфумів у нашому магазині.

Не зволікайте з вибором подарунку, обирайте у нас гарні, ароматні та корисні подарунки своїм коханим, друзям чи близьким!



Кошик  

Не забудьте обрати свій
подарунок до покупки!

Доставка Всього 0 грн

Оформити покупку


Чому нас обирають:

Позначення:

EDPEau de Parfum
Парфумована вода
EDTEau de Toilette
Туалетна вода
EDCEau de Cologne
Одеколон
TESTERЕконом-версія
Проста упаковка,
інколи без корка
© ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПАРФУМІВ SHARM