Вітаємо, Увійдіть / Зареєструйтесь


Набори для жінок-56товарівНоворічні подарунки приємні для всіх - незалежно від віку і статі. Але найбільше радіють подарункам жінки – не залежно від того, чи це подарунок від коханої людини, від співробітника чи від друзів.

Вибираючи подарунки на Новий рік, ви даруєте часточку себе. А щоб ваш подарунок не був приємною, але швидко забутою дрібничкою – обирайте те, чим жінки користуються протягом тривалого часу. Саме такі подарунки будуть нагадувати про себе не тільки на Новий Рік, але й протягом усього періоду їх використання.

Одним з варіантів такого новорічного подарунку може стати парфум або подарунковий набір, представлений у цьому розділі нашого магазину. Неповторний та улюблений аромат оригінальних парфумів буде супроводжувати її довгий час, викликаючи приємні спогади як про сам новорічний подарунок, так і про того, хто його подарував.

Якщо ж ви не можете визначитися з ароматом чи брендом – подаруйте Подарунковий Сертифікат на відповідну суму і дайте можливість їй обрати подарунок самій.

Вітаємо з Новим, 2012 Роком!Кошик  

Не забудьте обрати свій
подарунок до покупки!

Доставка Всього 0 грн

Оформити покупку

Позначення:

EDP Eau de Parfum
Парфумована вода
EDT Eau de Toilette
Туалетна вода
EDC Eau de Cologne
Одеколон
TESTER Економ-версія
Проста упаковка,
інколи без корка

Отримувати новини

© ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПАРФУМІВ SHARM