x

замовити дзвінок

Пошук

*Зарегистрированные пользователи могут быстрее оформлять заказы, отслеживать их статус и просматривать историю покупок.

Авторизація

Корзина

Товари бренду: Alfred Dunhill


Популярний

Alfred Dunhill Desire Blue for men edt 100 ml
Швидкий перегляд

Alfred Dunhill Desire Blue for men edt 100 ml

Легкий і ніжний запах чоловічої туалетної води Alfred Dunhill Desire Blue, зробить його володаря ще ..

295 грн.

Популярний

Alfred Dunhill Desire for Men edt 100 ml
Швидкий перегляд

Alfred Dunhill Desire for Men edt 100 ml

Туалетна вода Alfred Dunhill Desire For a Man є якісною копією, яка була вироблена в Туреччині. Її з..

295 грн.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Alfred Dunhill - британський дизайнерський дім, що спеціалізується на чоловічому одязі, предметах розкоші зі шкіри, виробництві запальничок, цигарок, парфумів та аксесуарів.

Alfred Dunhill розпочинав свій бізнес у 1893 році, виготовляючи аксесуари для автомобілів та автомобілістів. Пізніше, у 1907 році, Dunhill відкрив магазин з продажу тютюну, а незабаром доповнив магазин заводом з виробництва трубок. Справа виявилася настільки прибутковою, що Данхіл відкрив свої магазини в Парижі і Нью-Йорку.

Продукція від Dunhill часто використовувалася у фільмах про Джеймса Бонда, як елементи розкоші та аксесуари високої якості. Аромати та інші товари Alfred Dunhill підтверджують його девіз: "Все повинно бути корисно, красиво і зроблено як найкраще".

Аромати від Dunhill, як і інші товари цього бренду, призначені для чоловіків. Компанія випустила тільки один жіночий аромат в 2001 році - Desire. Перші чоловічі парфуми були запропоновані брендом ще в 1934 році, це були оригінальні Dunhill for Men. Парфуми Alfred Dunhill були зроблені у співпраці з парфюмерами GGerard Anthony, Philippe Romano, Michel Almairac, Maurice Roucel, Alain Astori, Michel Girard і Volke Franck.