Товари бренду: Alfred Dunhill

Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Dunhill parfum


Alfred Dunhill - британський дизайнерський дім, що спеціалізується на чоловічому одязі, предметах розкоші зі шкіри, виробництві запальничок, цигарок, парфумів та аксесуарів.


Alfred Dunhill розпочинав свій бізнес у 1893 році, виготовляючи аксесуари для автомобілів та автомобілістів. Пізніше, у 1907 році, Dunhill відкрив магазин з продажу тютюну, а незабаром доповнив магазин заводом з виробництва трубок. Справа виявилася настільки прибутковою, що Данхіл відкрив свої магазини в Парижі і Нью-Йорку.


Продукція від Dunhill часто використовувалася у фільмах про Джеймса Бонда, як елементи розкоші та аксесуари високої якості. Аромати та інші товари Alfred Dunhill підтверджують його девіз: "Все повинно бути корисно, красиво і зроблено як найкраще".


Аромати від Dunhill, як і інші товари цього бренду, призначені для чоловіків. Компанія випустила тільки один жіночий аромат в 2001 році - Desire. Перші чоловічі парфуми були запропоновані брендом ще в 1934 році, це були оригінальні Dunhill for Men. Парфуми Alfred Dunhill були зроблені у співпраці з парфюмерами GGerard Anthony, Philippe Romano, Michel Almairac, Maurice Roucel, Alain Astori, Michel Girard і Volke Franck.