x

замовити дзвінок

Пошук

*Зарегистрированные пользователи могут быстрее оформлять заказы, отслеживать их статус и просматривать историю покупок.

Авторизація

Корзина

Дзеркала

0 фільтр

Популярний

Дзеркало для макіяжу
Швидкий перегляд

Дзеркало для макіяжу

..

68 грн.

Популярний

Дзеркало для макіяжу гаманцем
Швидкий перегляд
Дзеркало для макіяжу Сердечко
Швидкий перегляд
Популярний

Дзеркало з бантом
Швидкий перегляд

Дзеркало з бантом

..

170 грн.

Популярний

Дзеркало настільне в пластиковій рамі
Швидкий перегляд
Популярний

Косметичне дзеркало настільне
Швидкий перегляд

Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

«Світло мій, дзеркальце, скажи...» або навіщо потрібно персональне косметичне дзеркало?

Часто ми навіть не помічаємо, як багато дзеркал нас оточує. Крім традиційних настінних дзеркал часто зустрічаються цілі дзеркальні стіни і вітрини, завдяки яким дзеркала сприймаються як ще один предмет інтер'єру.А, між іншим, існує ряд дзеркал, які мають цілком конкретне призначення: стоматологічні дзеркала, автомобільні і, звичайно ж, дзеркало для макіяжу.

Здавалося б, навіщо витрачати гроші на окреме настільне дзеркало, якщо в кожному будинку є, як мінімум, по парі великих настінних дзеркал? Але все не так просто. Спробуйте використовувати звичайне велике зафіксоване дзеркало при нанесенні маски на обличчя або під час створення складного макіяжу? Набагато зручніше для цих цілей використовувати косметичне дзеркало настільне. Його легко можна перенести на найбільш освітлене місце в будинку або квартирі, використовувати на сонячному світлі або брати з собою в поїздку.

Дзеркало зі збільшенням незамінне не тільки для нанесення декоративної косметики, але також і для чищення особи, корекції брів або завивки вій. І всупереч поширеній думку, таке настільне дзеркало активно використовують не тільки жінки, але і чоловіки.Тому така річ обов'язково буде затребувана в будь-якому будинку.

Купити косметичне дзеркало на підставці Christian CM-74 в магазині Sharm можна практично в два кліка. Кругла форма самого дзеркала дуже зручна для відображення всього особи або інших ділянок тіла. Його підставка виконана з якісної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати цю річ навіть в умовах високої вологості, наприклад, у ванній кімнаті.Таке косметичне дзеркало також може стати відмінним подарунком людині, яка любить доглядати і дбати про себе.

Підписка
новинки, акції, знижки