Вітаємо, Увійдіть / Зареєструйтесь


Довідник


До вашої уваги - невелика збірка цікавої довідкової інформації про парфуми, їх складники, типи парфумів та ароматів, а також про самі аромати.

Адже зустрічаючи досить багато екзотичних назв і термінів - не завжди можна зрозуміти - що саме ховається за даними термінами.

Якщо ж ви раптом не знайдете потрібної інформації - не соромтеся, задавайте запитання у формі зворотного зв'язку, що знаходиться на сторінці Контакти.

Ми з радістю доповнимо наш довідник новими записами!

 


Типи парфумів

 

Склад парфумів майже однаковий - вони містять спирт, воду і парфумерну композицію (суміш пахучих речовин). Відмінність різних типів парфумів полягає у складі парфумерної композиції та її концентрації.

Детальніше про Типи Парфумів


Ноти парфумів

 

Парфуми мають властивість поступово змінювати аромат.

Насправді це не випадковий процес. Так задумано виробниками, для того щоб ваш парфум був загадковим, складним та цікавим.

Парфуми мають 3 періоди випаровування: спочатку випаровуються аромати верхніх нот, потім настає черга звучання серцевих нот і завершується композиція базовими нотами.

Мабуть тому, що творці парфум відчувають себе композиторами - до парфумів і застосовують такі поняття, як ноти аромату, звучання аромату, композиція тощо.

Детальніше про Ноти Парфумів


Типи ароматів

 

Для зручнішої класифікації ароматів, їх поділили на декілька основних типів, таких як Фруктові, Цитрусові, Мускусні та ін.

Зазвичай, в парфумах використовується декілька типів ароматів. Для отримання багаторівневих та складних композицій їх поєднують між собою.

Пропонуємо вам детальну інформацію про всі основні типи ароматів.

Детальніше про Типи Ароматів


Аромати

 

Більшість ароматів не потребують окремого опису і тлумачення - адже ми зустрічаємося з ними в щоденному житті. Але крім них, в парфумерії використовують ще надзвичайно багато ароматів, які не знайомі нам ні назвою, ні запахом.

Ми зібрали тут коротку інформацію про всі екзотичні та малопоширені у нас аромати і спробували розповісти про них усе цікаве.

Детальніше про Аромати


 

Бажаємо вам приємних покупок! Живіть яскраво!

Кошик  

Не забудьте обрати свій
подарунок до покупки!

Доставка Всього $ 0.00

Оформити покупку


Чому нас обирають:

Позначення:

EDPEau de Parfum
Парфумована вода
EDTEau de Toilette
Туалетна вода
EDCEau de Cologne
Одеколон
TESTERЕконом-версія
Проста упаковка,
інколи без корка
© ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПАРФУМІВ SHARM