замовити дзвінок

Корзина

Наші гарантії

Ми гарантуємо 100% якість парфумів

Ми несемо повну відповідальність за свій товар і гарантуємо, що всі наші парфуми мають найвищу якість. Ми обрали тільки перевірених постачальників, щоб забезпечити асортимент виключно ліцензійних парфумів. Всі наші парфуми абсолютно ідентичні тим, що продаються у магазинах Brocard, Cosmo, ДЦ та ін. У випадку, якщо у вас виникнуть сумніви на рахунок якості куплених у нас парфумів - ми повернемо вам 100% оплачених грошей, навіть якщо ви розпакували парфуми та пробували ними користуватися. Якщо ви маєте бажання повернути чи замінити парфуми - повідомте нам у зручний для вас спосіб протягом 7 днів після отримання покупки. Всі наші контактні дані є у розділі "Контакти". Хочемо звернути вашу увагу, що в Україні тільки наш магазин надає таку послугу.

Ми продаємо тільки сертифіковані парфуми

Так, ми продаємо тільки сертифіковані парфуми і перевіряємо Сертифікати Відповідності у наших постачальників. Проте об'єми наших закупок не настільки великі, щоб вимагати у постачальників власні Сертифікати Відповідності. Адже це об'ємні документи, з довгим переліком найменувань того, що прийшло у кожній партії товару до постачальника.

Ми завжди на зв'язку

Ми відкриті перед своїми клієнтами, та з радістю з вами спілкуємося. Тому, якщо у вас залишилися запитання - обов'язково звертайтеся до нас за уточненнями та поясненнями. Ми доступні у будь-якому зручному для вас форматі - телефоном, поштою чи через соціальні мережі.