Вітаємо, Увійдіть / Зареєструйтесь


Парфуми Escada 

Escada це бренд, стиль якого поєднує в собі жіночність та силу, розкіш та невимушеність, колір та простоту.

Escada - міжнародна група люксової моди, заснована в Німеччині. Назва Escada означає "сходи" на португальській мові. Запустившись у Мюнхені в 1978 році, компанія зробила собі ім'я завдяки характерними барвистими, насиченими візерунками моделями одягу.

Підрозділ Beaute Escada був заснований в 1990 році. Перший аромат, Escada Margaretha Ley, був названий на честь одного із засновників компанії.

Аромати Escada, як і модні колекції бренду, відрізняються яскравою упаковкою та незвичайною формою пляшки. Завдяки акцентам компанії на молодіжні, фруктово-квіткові аромати, бренду Ескада часто приписують виділення фруктово-квіткового аромату в нову категорію парфумів. Escada випускає парфуми сьогодні у співпраці з компанією Procter and Gamble.

Аромати Escada створювалися у співпраці з парфюмерами Creations Aromatiques, Pierre Bourdon, Ilias Ermenidis, Dominique Ropion, Francoise Caron, Annick Menardo, Steve Demercado, Michel Almairac, Nathalie Gracia-Cetto, Laurent Bruyere, Richard Ibanez, Philippe Romano, Sophie Labbe, Francis Kurkdjian, Dorothee Piot, Jean-Louis Grauby та Bertrand Duchaufour.

 

Найчастіше на цю сторінку приходять за запитами:
Купити Escada Львів; Escada Тернопіль; Escada в Луцьку; Escada оригінал; Escada ціна; Escada Рівне; Escada Закарпаття; Escada Франківськ; Де купити Escada; Escada в Україні;

Якщо ви бажаєте купити парфуми Escada - ми завжди будемо раді вам у цьому допомогти. Замовляти парфуми у магазині Sharm зручно - адже ви гарантовано отримаєте якісні та виключно оригінальні парфуми Escada від першого магазину оригінальних парфумів з гарантією! 

Зверніть увагу: усі парфуми, придбані у нашому магизині, доставляються безкоштовно до будь-якого міста України. Ви зможете оплатити свою покупку готівкою при отриманні у кур'єра або у відділенні Нової Пошти. Усі ціни на парфуми Escada, вказані на сайті, є кінцевими - вам не доведеться оплачувати жодних комісій чи прихованих платежів.
Кошик  

Не забудьте обрати свій
подарунок до покупки!

Доставка Всього 0 грн

Оформити покупку


Чому нас обирають:

Позначення:

EDPEau de Parfum
Парфумована вода
EDTEau de Toilette
Туалетна вода
EDCEau de Cologne
Одеколон
TESTERЕконом-версія
Проста упаковка,
інколи без корка
© ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПАРФУМІВ SHARM