Вітаємо, Увійдіть / Зареєструйтесь


Парфуми Armand Basi 

Armand Basi parfum

Історія бренду Basi сягає в 1940 рік, коли родина Basi відкрила першу трикотажну майстерню в Барселоні, Іспанія. Їх майстерня спеціалізувалася на виготовленні високоякісного трикотажу з шотландської пряжі. 

Уже в 1961 році сім'ї Lacoste і Basi підписали угоду про виробництво трикотажу в Іспанії, а вже з 1962 року їх вироби продавалися в найпрестижніших магазинах Іспанії. У 1987 році була створена торгова марка Armand Basi.

Як марка Високої моди бренд Armand Basi почав своє існування в 80-х роках. З того часу марка продовжує розвиток особливого, індивідуального стилю, з кожним роком розширюючи сферу свого впливу в світі моди. Сьогодні Armand Basi спрямовується на середній і верхній середній клас молодих людей обох статей у віковій групі 25-35 років. 

Armand Basi, отримавши визнання на міжнародних подіумах за безперечну якість моделей та їх яскраву індивідуальність, у 1999 році представляє свою лінію парфумів.

Основні концепції парфумерної колекції це сучасність, технологічність та урабаністичність. Чоловік і жінка від Armand Basi - активні, незалежні і сучасні. Надаючи великого значення красі свого тіла, вони завжди знаходяться в курсі новітніх течій.

Аромати Armand Basi створюються у співпраці з парфюмерами Olivier Cresp, Жан-П'єр Bethouart, Alberto Morillas, Френсіс Kurkdjian і Francoise Caron.


 

 

Найчастіше на цю сторінку приходять за запитами:
Купити Armand Basi Львів; Armand Basi Тернопіль; Armand Basi в Луцьку; Armand Basi оригінал; Armand Basi ціна; Armand Basi Рівне; Armand Basi Закарпаття; Armand Basi Франківськ; Де купити Armand Basi; Armand Basi в Україні;

Якщо ви бажаєте купити парфуми Armand Basi - ми завжди будемо раді вам у цьому допомогти. Замовляти парфуми у магазині Sharm зручно - адже ви гарантовано отримаєте якісні та виключно оригінальні парфуми Armand Basi від першого магазину оригінальних парфумів з гарантією! 

Зверніть увагу: усі парфуми, придбані у нашому магизині, доставляються безкоштовно до будь-якого міста України. Ви зможете оплатити свою покупку готівкою при отриманні у кур'єра або у відділенні Нової Пошти. Усі ціни на парфуми Armand Basi, вказані на сайті, є кінцевими - вам не доведеться оплачувати жодних комісій чи прихованих платежів.
Кошик  

Не забудьте обрати свій
подарунок до покупки!

Доставка Всього 0 грн

Оформити покупку


Чому нас обирають:

Позначення:

EDPEau de Parfum
Парфумована вода
EDTEau de Toilette
Туалетна вода
EDCEau de Cologne
Одеколон
TESTERЕконом-версія
Проста упаковка,
інколи без корка
© ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПАРФУМІВ SHARM