замовити дзвінок

Корзина

Ноти парфумів

Ноти парфумів

Парфуми мають властивість поступово змінювати аромат. Насправді це не випадковий процес. Так задумано виробниками, для того щоб ваш парфум був загадковим, складним та цікавим.

Парфуми мають 3 періоди випаровування: спочатку випаровуються аромати верхніх нот, потім настає черга звучання серцевих нот і завершується композиція базовими нотами.

 

Верхні ноти парфумної композиції

Це легкі, летучі аромати. Вони випаровуються (звучать) протягом перших 5 - 7 хвилин. Саме цими нотами вас зустрічає парфум. Але не варто покладатися на перше враження від аромату, адже в наступній фазі аромат розкривається по-іншому.

Серцеві ноти парфумної композиції

Тут сама назва говорить за себе - це серце композиції, це той парфум, який для вас створювали. Його, як дорогоцінний діамант, обрамили у верхні та базові ноти. У цій фазі аромат втримується від 1,5 до 3 годин.

Базові ноти парфумної композиції

Основа парфумів, на якій створюють весь аромат. Основним завданням базової частини аромату є закріпити та продовжити життя парфумного звучання. Базове звучання триває 24 години, а то й до 2 - 3 днів.

В базовій фазі аромат містить відголоски серцевого аромату, змішаного з ароматами закріплюючих парфумних елементів. Як закріплюючі елементи зазвичай використовують мускус, амбру, ветівер, пачулі, древесину.