BVLGARI Omnia Crystalline, EDT

Усі товари бренду:  Bvlgari

країна: Італія

створені: 2005 р.

тип: туалетна вода

стать: жіночі

тип аромату: квітковий, свіжий

аромат: древесний, квітковий, зелений, озоновий, мускусний

 

Верхні ноти: японська груша, бамбук

Ноти серця: лотос, чай, листя та цвіт чорної смородини

Базові ноти: дубовий мох, гуайякова деревина, мускус

Детальніше

0 грн

Інформація

Аромат Omnia Crystalline подібний до тисячі дорогоцінних каменів - блискучий, шляхетний, іскристий, елегантний і розкішний. Він підійде молодим жінкам, ніжним і романтичним, таким, що знають собі ціну.

Парфум, представлений у 2005 році, викликав цілий шквал емоцій. Справа в тому, що деякі критики не могли відчути звучання туалетної води. Їм здавалося, що парфумери вирішили пожартувати над численною публікою, а тому створили настільки дивне творіння.

Привабливість парфуму Bvlgari Omnia Crystalline продиктована не тільки скандалом, пов'язаним з його презентацією, а й благородством його звучання. Парфумерна композиція побудована на чотирьох акордах: бамбук приносить з собою прозору свіжість, японська груша - дзвенячу солодкість, квітка лотоса - витончену ніжність, а деревина бальси - огортаючу чуттєвість.

Тому, не зважаючи на неоднозначні коментарі до аромату, ця композиція таки досягла бажаного успіху, оскільки більшість представниць прекрасної статі вважають за краще використовувати саме цей аромат як легкий шлейф посеред спеуотного літнього дня.

Флакон Bvlgari Omnia Crystalline також є витвором мистецтва: за формою аналогічний оригінальному Omnia, тільки у сріблясто-прозорій тональності. Тепер він став ще більше схожий на дорогоцінну прикрасу.

Відгуки

Зубенко Оксана 2021-12-01

Обожаю этот аромат. Пользуюсь им на протяжении многих лет и не поменяю ни на какой другой. Запах очень тонкий и нежный, подходит для любого времени года.

  ТАТЬЯНА 2021-11-28

  Запах просто супер, шарм и женственность

   Напишіть свій відгук !

   Напишіть відгук

   BVLGARI Omnia Crystalline, EDT
   BVLGARI Omnia Crystalline, EDT

   країна: Італія створені: 2005 р. тип: туалетна вода стать: жіночі тип аромату: квітковий, свіжий аромат: древесний, квітковий, зелений, озоновий, мускусний   Верхні ноти: японська груша, бамбук Ноти серця: лотос, чай, листя та цвіт чорної смородини Базові ноти: дубовий мох, гуайякова деревина, мускус

   Напишіть відгук