замовити дзвінок

*Зарегистрированные пользователи могут быстрее оформлять заказы, отслеживать их статус и просматривать историю покупок.

Корзина

Про нас

Нашою головною метою є надання високоякісного сервісу для наших клієнтів, в надії, що Ви оціните наші зусилля по створенню для Вас максимального комфорту.

Те, що робить нас особливими:

Великий вибір товарів

У sharm.lviv.ua кожен може вибрати і купити потрібну парфумерію. При цьому асортимент постійно поповнюється, і Ви легко підберете подарунок собі, своїм рідним, близьким, колегам і знайомим.

Ми розглядаємо всі претензії наших клієнтів

Ваші зауваження будуть вивчені в максимально короткі терміни, оскільки вони є ключем до вдосконалення якості сервісу sharm.lviv.ua.

Робити покупки у нас легко і приємно

Ми працюємо без передоплати.Ви оплачуєте покупку тільки при її отриманні. Доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України.

Ми повністю або частково компенсуємо вартість замовлення

При виникненні проблем, таких як значні зриви термінів доставки або псування товару при поштовій пересилці, ми завжди будемо намагатися знайти рішення, яке влаштує нашого клієнта.

Ми не ховаємося від своїх клієнтів

На сторінці контактів вказані повні реквізити нашої компанії.

Ми максимально швидко реагуємо на будь-які заявки, питання і прохання клієнтів

Якщо заявка була зроблена в період з 9:00 до 21:00 за київським часом, менеджер передзвонить вам протягом 10 хвилин. Середній час реакції на замовлення, зробленого в робочий час магазину, складає 5 хвилин. Заявки, зроблені в нічний час, обробляються протягом наступного робочого дня з 9:00 до 10:00.

Ми раді відгуками про свою роботу від клієнтів!