Типи парфумів


Склад парфумів майже однаковий - вони містять спирт, воду і парфумерну композицію (суміш пахучих речовин). Відмінність різних типів парфумів полягає у складі парфумерної композиції та її концентрації.


Парфуми (Parfum)

Парфуми - найбільш концентрована форма випуску ароматів. Вони містять 20-30% парфумерної композиції в 90-96% спирті. До складу Парфумів входять найбільш дорогі натуральні компоненти. Завдяки високому вмісту парфумерного екстракту, парфуми мають максимальну стійкість (10 і більше годин), а їх запах - найінтенсивніший і найбільш насичений.

 

Парфумована Вода (Eau de Parfum)

Парфумована Вода містить 15-25% парфумерного екстракту в 90% спирті. Ця концентрація дуже популярна за рахунок балансу ціни та якості. При досить високій концентрації екстракту, вони мають доступнішу в порівнянні з Парфумами ціну. Стійкість аромату переважно складає до 10 годин.

 

Туалетна Вода (Eau de Toilette)

У Туалетній Воді частка парфумерного екстракту становить від 10 до 20% (6-12% в чоловічих ароматах) у 80-90% спирті. В середньому туалетна вода тримається не більше 5 годин, запах Туалетної Води менш насичений в порівнянні з Парфумами.

 

Одеколон (Eau de Cologne)

Одеколон містить 3-5% парфумерного екстракту в 70-80%-му спирті. Варто знати, що американський чоловічий Одеколон часто відповідає французькій чоловічий Парфумованої Воді. Одеколон - це те ж саме, що Туалетна Вода, тільки з меншим вмістом парфумерної композиції. Середня тривалість аромату - 2-4 години.

 

Повернутися у Довідник

 


 

Бажаємо вам приємних покупок! Живіть яскраво!