Подарунок до кожного замовлення!

Ми надзвичайно раді, що ви купуєте оригінальні парфуми саме у нашому магазині. Тому ми даруємо подарунки до кожного замовлення! 

Подарунок до кожного замовлення!

Ви можете обрати свій подарунок самостійно, та спробувати нові аромати, які ви давно хотіли придбати. Все надзвичайно просто - під час оформлення замовлення зайдіть у розділ Аромат у Подарунок та обирайте будь-який з розміщених там товарів. 

А якщо ви раптом забудете це зробити - то ми підберемо аромат в подарунок для вас самостійно.

 

Оновлена дисконтна програма

Тепер вам не обов'язково реєструватися у нашому магазині, щоб отримати знижку при наступних покупках. Ви просто здійснюєте покупки, а ми видаємо вам картку на знижку!

Дисконтна програма магазину Sharm передбачає два типи дисконтних карток, в залежності від загальної суми здійснених вами покупок: 

Дисконтна картка 5% - якщо загальна сума ваших покупок перевищить 2 000 грн;

Дисконтна картка 10% - якщо загальна сума ваших покупок перевищить 10 000 грн;

 

Дисконтна програма магазину Sharm.

Дисконтна картка є персональною, проте ми не забороняємо ділитися знижками зі своїми друзями та знайомими - ми впевнені, що тільки доброзичливе ставлення до навколишніх може принести справжнє задоволення від життя.

Робіть покупки із задоволенням, а ми будемо робити все, щоб задовлення від ваших покупок було максимальним!

 

Увага! Якщо ви здійснювали покупки у нашому магазині, але з якихось причин не отримали інформацію про вашу персональну дисконтну картку - передзвоніть (032) 253-67-53, або надішліть листа на [email protected] Дякуємо!

-----

Якщо у вас залишилися запитання - обов'язково звертайтеся за уточненнями та поясненнями.


Бажаємо вам приємних покупок! Живіть яскраво!