PACO RABANNE 1 Million, EDT

Бренд:  Paco Rabanne

Страна: Франция

Созданы: 2013 г.

Тип: туалетная вода

Пол: мужские

Аромат: пряный,  розовый, коричный, кожаный, цитрусовый

 

Верхние ноты: красный мандарин, шафран, кардамон, черный перец

Ноты сердца: корица, нероли, роза

Базовые ноты: сандал, пачули, корень ириса, кожа

More details

1 390 грн

Информация

Модний дизайнер Paco Rabanne, відомий своєю пристрастю до металу, астрології та нумерології, поєднав усі ці інтереси у своєму ароматі 1 Million. Флакон виконаний у вигляді золотого злитку, підкреслюючи що світом правлять гроші. Парфум Paco Rabanne 1 Million призначається для чоловіків, що люблять шик, мріють про багатство і славу.

Над ароматом протягом 18 місяців працювало троє парфумерів. За цей час було створено 1800 пробників. 

Аромат характеризується багатим і оригінальним поєднанням натуральних і синтетичних інгредієнтів, серед яких є нота меду - доволі незвичний та рідко використовуваний елемент в парфумерії.

Аромат парфумів дуже різноплановий та багатий. У ньому відчувається цитрусова прохолода, що додає сил та заряджає бадьорістю, привабливе поєднання запашних спецій і ароматних трав робить парфуми трохи самовпевненим і зухвалим. Грейпфрут, червоний мандарин і м'ята додають іскристі ноти. Екстракт троянди і кориці додають витонченості та чуттєвості, підкреслюючи мужність Paco Rabanne 1 Million. Теплі деревні та шкіряні аромати підкреслюють його унікальний стиль, його вишуканість і впевненість.

З перших миттєвостей аромат підкорює своєю незвичністю,адже він складається з цілої безлічі ароматів, які обдають каскадом свіжості і чуттєвості. Paco Rabanne вдалося втілити рівноцінну альтернативу золоту, і нею став аромат Paco Rabanne 1 Million.

Отзывы

Написать отзыв

PACO RABANNE 1 Million, EDT

Страна: Франция Созданы: 2013 г. Тип: туалетная вода Пол: мужские Аромат: пряный,  розовый, коричный, кожаный, цитрусовый   Верхние ноты: красный мандарин, шафран, кардамон, черный перец Ноты сердца: корица, нероли, роза Базовые ноты: сандал, пачули, корень ириса, кожа

Написать отзыв

Похожие ароматы