VERSACE Versense, EDT

Бренд:  Versace

Страна: Италия

Созданы: 2009 г.

Тип: туалетная вода

Пол: женские

Аромат: цитрусовый, древесный, пряный

 

Верхние ноты: бергамот, зеленый мандарин, инжир, груша, цитрусы

Ноты сердца: жасмин, кардамон, нарцисс, белая лилия

Базовые ноты: кедр, сандаловое дерево, оливковое дерево, мускус

More details

1 054 грн

Информация

Випущений в 2009 аромат Versace Versense досі перебуває на піку своєї популярності. Тільки з'явившись, цей запах всього за кілька років тріумфально підкорив весь світ, знайшовши мільйони прихильниць і відданих шанувальниць. Це єдиний сучасний аромат, який критики ставлять в один ряд зі знаменитим «класиками», такими як Chanel №5.

Секрет популярності композиції в гармонійному поєднанні духу свободи і свіжості з тендітною чуттєвою витонченістю. Жінка з ароматом успішна, популярна і улюблена, вона щаслива - і в цьому її перевага. Ніжність і гармонія цього аромату огортає ореолом відкритості, щирості і радості.

Композиція Versense вийшла класичною: незалежно від вашого характеру і віку, ви обов'язково знайдете в ній щось своє, близьке саме вашому серцю. Верхні ноти запам'ятаються вам свіжістю зеленого мандарину з легкою гіркуватістю бергамоту і опунції. У «серці» аромату звучать водні акорди морського нарциса, пом'якшені ніжним жасмином і солодким кардамоном. Ноти сандалу і кедра, мускусу і оливкового дерева складають приголомшливий шлейф парфумів.

Стильна зелена упаковка і ніжно-оливковий флакон з гравіюванням знаменитого будинку Версаче, підкреслюють свіжість і енергію даного парфуму, прагнуть передати атмосферу сієсти, теплого літа і загальної радості. Відчуйте, як пахне сонце, спробуйте радість на смак - Versace Versense допоможе вам у цьому. Відкрийте чарівний світ пахощів даного аромату!

Отзывы

Написать отзыв

VERSACE Versense, EDT
VERSACE Versense, EDT

Страна: Италия Созданы: 2009 г. Тип: туалетная вода Пол: женские Аромат: цитрусовый, древесный, пряный   Верхние ноты: бергамот, зеленый мандарин, инжир, груша, цитрусы Ноты сердца: жасмин, кардамон, нарцисс, белая лилия Базовые ноты: кедр, сандаловое дерево, оливковое дерево, мускус

Написать отзыв

Похожие ароматы