Товари бренду: Cerruti

Показані 1 - 8 із 8 пунктів

 


Cerruti - італійський будинок моди, корені якого знаходяться в текстильній промисловості. У 1881 році брати Cerruti відкрили текстильну фабрику, що спеціалізувалася на виробництві та обробці шерсті. З часом інтерес бренду переміщається від виробництва текстилю до дизайну одягу, про що свідчить перша чоловіча колекція під назвою «Hitman», введена в 1957 році. Бренд Cerruti був офіційно запущений в Парижі в 1967 році з відкриттям бутіка на площі Мадлен.


Парфумерія була важливою частиною бренду Cerruti. Перший аромат компанії, Nino Cerruti for Men, був запущений в 1978 році, та став першим у довгому ряду класичних ароматів. Перший жіночий аромат, Nino Cerruti Pour Femme, був запущений в 1987 році. Аромати Cerruti випускаються зараз під марками Cerruti і Cerruti 1881, у співпраці з Coty. 


Парфуми італійського бренду Cerruti завжди елегантні, стильні та розкішні.


Аромати Cerruti створювалися у співпраці з парфюмерами Claire Cain, Ursula Wandel, Martin Gras, Michel Girard, Rodrigo Flores-Roux, Yann Vasnier, Beatrice Piquet, Norbert Bijaoui, Nathalie Gracia-Cetto, Gilles Romey, Jean-Pierre Bethouart, Harry Fremont та Antoine Lie.