Товари бренду: Chopard

Показані 1 - 9 із 9 пунктів

  


Chopard - швейцарський виробник годинників та ювелірних виробів, заснований Луісом-Уліссом Шопардом в 1860 році. Ключовими цінностями бренду Chopard є розкіш, казка, життєрадісність та екстравагантність.


Репутація компанії, завдяки якості та надійності годинників швидко зростала. У 1963 році компанія була продана німецькій сім'ї Scheufele, під керуванням якої Chopard почала займатися ювелірними виробами.


Chopard в партнерстві з Каннським кінофестивалем здійснили редизайн нагороди «Золота пальмова гілка» в 1998 році.


У 1992 році Chopard у співпраці з L'Oreal випускає свої перші парфуми. Солодкий та популярний аромат Casmir дебютував з великим успіхом і породив низку дочірніх ароматів - Casmir Fragrance Festival Blue, Casmir Fragrance Festival Pink, Casmir Fragrance Festival White. Перший чоловічий аромат, Heaven, був створений у 1994 році.


Аромати Chopard створювалися у співпраці з парфюмерами Louise Turner, Michel Girard, Michel Almairac, Nathalie Lorson, Thierry Wasser, Jean-Christophe Herault, Dominique Ropion, Alberto Morillas, Christine Nagel, Mark Buxton, Lucas Sieuzac, Nathalie Feisthauer, Alexandra Jouet та Ursula Wandel.