Товари бренду: Christian Dior

на сторінку
Показані 1 - 24 із 50 пунктівМодельєр Крістіан Діор народився у Франції і став відомий в світі моди зі створенням у 1947 році концепції "New Look" - об'ємні сукні, які підкреслювали пишні жіночі форми. У цих формах Діор втілив усі свої поняття про жіночність, якої так не вистачало в післявоєнні роки.


Але ще за 5 років до прориву в моді, у 1942 році діор створив парфумерну лабораторію, яка пізніше стала фірмою Christian Dior Perfume. "Досить відкрити флакон, щоб виникли всі мої плаття, а кожна жінка, яку я одягаю, залишала за собою цілий шлейф бажань. Парфуми — необхідне доповнення особистості жінки, це завершальний акорд для сукні, це троянда, якою Ланкре підписував свої картини", — казав пізніше Діор.


Аромати Miss Dior, Diorama, Diorissimo були випущені ще за життя Діора. Разом з парфумами Dioressence і Diorella вони утворюють ряд класичних «діорівських» ароматів. Їх флакони і упаковки виконані у введеному самим Діором фірмовому стилі. Парфумерному дому Dior належить безліч відкриттів в галузі отримання есенцій ароматів — наприклад, есенція конвалії і ванілі.


Під брендом Christian Dior випускаються не тільки одяг, аксесуари і парфумерія, але і косметичні товари, декоративна косметика, засоби для догляду за шкірою. Дім Dior був колискою багатьох видатних дизайнерів XX століття. В різні періоди тут працювали Yves Saint Laurent, Gianfranco Ferre та John Galliano.


Аромати Christian Dior створювалися у співпраці з парфюмерами Edmond Roudnitska, Beatrice Piquet, Guy Robert, Paul Vacher, Pierre Bourdon, Maurice Roger, Jean-Louis Sieuzac, Olivier Cresp, Max Gavarry, Domitille Michalon, Olivier Gillotin, Olivier Pescheux, Nathalie Gracia-Cetto, Carlos Vinals, Jean Martel, Florence Idier, Nathalie Lorson, Francois Demachy, Thierry Wasser, Olivier Polge, Francis Kurkdjian, Bertrand Duchaufour, Louise Turner, Calice Becker, Annick Menardo, Francois Demachy, Jean Carles, Christine Nagel, Jacques Cavallier, Edouard Flechier, Carlos Benaim та Dominique Ropion.