Товари бренду: Davidoff

Показані 1 - 23 із 23 пунктів

  Davidoff - швейцарський виробник тютюнових виробів, парфумерії, виробів зі шкіри та аксесуарів. Девіз торгової марки Davidoff звучить просто: "Хороше життя!".


Сім'я Davidoff втекла з Росії до Швейцарії в 1906 році, в розпал політичних потрясінь. Перший тютюновий магазин Davidoff відкрився в Женеві у 1912 році.


Бренд поширив свою присутність на парфумерію, вироби зі шкіри та аксесуари у 1980 році. Перший аромат, який представила компанія, був Davidoff for Men, випущений у 1984 році.


Бренд Davidoff домігся значних успіхів з введенням аромату  Cool Water, його часто наслідували виробники чоловічої парфумерії протягом наступного десятиліття. Бренд Davidoff продовжує випускати свої аромати для чоловіків та жінок в поєднанні з Coty.


Аромати Davidoff зроблені у співпраці з парфюмерами Antoine Lie, Aurelien Guichard, Pierre Bourdon, Nathalie Lorson, Philippe Bousseton, Beatrice Piquet, Pierre Wargnye, Benoit Lapouza, Edouard Flechier, Alain Astori, Francoise Caron, Francis Kurkdjian та Jean Jacques.