Товари бренду: Dolce & Gabbana

на сторінку
Показані 1 - 24 із 28 пунктів


Dolce & Gabbana - це оригінальний стиль, що базується на поєднанні невимушеності та елегантності. Засновниками бренду є італійці Доменіко Дольче та Стефано Габбана.


У 1985 році дизайнери брали участь у показі моделей Milano Collezioni, після якого стали популярні. Бренд швидко набрав популярності і серед зірок, наприклад Мадонна, яка носить одяг від Dolce & Gabanna у повсякденному житті та замовляє у них свої сценічні костюми.


З 1990 року модельєри почали виготовляти також і товари для чоловіків, вперше створивши для них свою колекцію. У D&G стали одягатися такі зірки, як Іггі Поп, Вуді Харрельсон, Стінг.


Dolce & Gabbana пропонує свої вироби під двома брендами: Dolce & Gabbana, що продукує розкішний одяг, окуляри, аксесуари та парфуми, та D&G, більш сучасні лінії одягу, годинників та ароматів. Обидві лінії використовують пізнаваний логотип "D & G".


Свої перші парфуми D&G показали у 1992 році, це були Dolce&Gabbana for Women. Аромат в 1993 році отримав премію від Міжнародної академії парфумерії. Уже в 1994 році вони випустили і чоловічу версію цього парфуму. В натхненні від карт Таро, в 2009 році D&G запустила серію ароматів Anthology, яку рекламують найвідоміші особи світу моди.


Аромати Dolce & Gabbana були зроблені у співпраці з парфюмерами IFF, Nathalie Lorson, Max Gavarry, Olivier Cresp, Stefano Gabbana та Rodrigo Flores-Roux.