Товари бренду: Givenchy

на сторінку
Показані 25 - 42 із 42 пунктів

 


Компанія Givenchy була заснована відомим французьким кутюр'є, графом Юбером де Жіванші. Компанія здобула репутацію за своє унікальне поєднання французької елегантності і американського гламуру. Бренд Givenchy приєднався до конгломерату предметів розкоші LVMH у 1987 році. Юбер де Живанши офіційно пішов з компанії в 1995 році.


Парфуми Givenchy почав випускати у 1957 році. Їх першим ароматом був L'Interdit, а першим чоловічим ароматом став Monsieur de Givenchy, який був запущений в 1959 році.


Успіх бренду продовжується і у 21 столітті та охоплює усі сегменти ринку. Вони продовжують виробляти як класичні духи, такі як Amarige і Xeryus, так і нові парфуми з фруктовими квітковими молодіжними ароматами. У 2005 році компанія запустила свою розкішну і ексклюзивну серію ароматів "Harvest", підкресливши аромат дорогоцінних і рідкісних квітів, зібраних в попередньому році.


Аромати Givenchy створювалися у співпраці з парфюмерами Dominique Ropion, Bertrand Duchaufour, Emilie (Bevierre) Coppermann, Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Francois Demachy, Daniel Moliere, Daniel Hoffmann, Hubert Givenchy, Christine Nagel, Michel Girard, Paul Leger, Lucas Sieuzac, Alberto Morillas, Ilias Ermenidis, Jacques Cavallier, Christophe Raynaud, Mark Buxton, Francis Fabron, Evelyne Boulanger, Jean-Claude Delville, Pascal Guarin, Sophie Labbe, Norbert Bijaoui, Francoise Donche, Emilie (Bevierre) Coppermannn, Carlos Benaim, Pierre Wargnye, Anne Flipo та Annick Menardo.