Товари бренду: Armand Basi

Показані 1 - 13 із 13 пунктів

Armand Basi parfum


Історія бренду Basi сягає в 1940 рік, коли родина Basi відкрила першу трикотажну майстерню в Барселоні, Іспанія. Їх майстерня спеціалізувалася на виготовленні високоякісного трикотажу з шотландської пряжі. 


Уже в 1961 році сім'ї Lacoste і Basi підписали угоду про виробництво трикотажу в Іспанії, а вже з 1962 року їх вироби продавалися в найпрестижніших магазинах Іспанії. У 1987 році була створена торгова марка Armand Basi.


Як марка Високої моди бренд Armand Basi почав своє існування в 80-х роках. З того часу марка продовжує розвиток особливого, індивідуального стилю, з кожним роком розширюючи сферу свого впливу в світі моди. Сьогодні Armand Basi спрямовується на середній і верхній середній клас молодих людей обох статей у віковій групі 25-35 років. 


Armand Basi, отримавши визнання на міжнародних подіумах за безперечну якість моделей та їх яскраву індивідуальність, у 1999 році представляє свою лінію парфумів.


Основні концепції парфумерної колекції це сучасність, технологічність та урабаністичність. Чоловік і жінка від Armand Basi - активні, незалежні і сучасні. Надаючи великого значення красі свого тіла, вони завжди знаходяться в курсі новітніх течій.


Аромати Armand Basi створюються у співпраці з парфюмерами Olivier Cresp, Жан-П'єр Bethouart, Alberto Morillas, Френсіс Kurkdjian і Francoise Caron.