Ноти парфумів

Парфуми мають властивість поступово змінювати аромат. Насправді це не випадковий процес. Так задумано виробниками, для того щоб ваш парфум був загадковим, складним та цікавим.

Парфуми мають 3 періоди випаровування: спочатку випаровуються аромати верхніх нот, потім настає черга звучання серцевих нот і завершується композиція базовими нотами.

 

Верхні ноти парфумної композиції

Це легкі, летучі аромати. Вони випаровуються (звучать) протягом перших 5 - 7 хвилин. Саме цими нотами вас зустрічає парфум. Але не варто покладатися на перше враження від аромату, адже в наступній фазі аромат розкривається по-іншому.

 

Серцеві ноти парфумної композиції

Тут сама назва говорить за себе - це серце композиції, це той парфум, який для вас створювали. Його, як дорогоцінний діамант, обрамили у верхні та базові ноти. У цій фазі аромат втримується від 1,5 до 3 годин.

 

Базові ноти парфумної композиції

Основа парфумів, на якій створюють весь аромат. Основним завданням базової частини аромату є закріпити та продовжити життя парфумного звучання. Базове звучання триває 24 години, а то й до 2 - 3 днів.

В базовій фазі аромат містить відголоски серцевого аромату, змішаного з ароматами закріплюючих парфумних елементів. Як закріплюючі елементи зазвичай використовують мускус, амбру, ветівер, пачулі, древесину.


Повернутися у Довідник

 


 

 

Бажаємо вам приємних покупок! Живіть яскраво!