KENZO L'Eau Par Kenzo Homme, EDT

Усі товари бренду:  Kenzo

Країна: Франція

Створені: 1999 р.

Тип: туалетна вода

Стать: чоловічі

Аромат: цитрусовий, свіжий

 

Верхні ноти: цитрусові акорди, юзу, палісандр

Ноти серця: лотос, водяна м'ята

Базові ноти: зелений перець, білий мускус

Детальніше

857 грн

Інформація

Чудовий, свіжий, підбадьорливий Kenzo L'eau Par - відмінний повсякденний аромат для сучасного чоловіка.

Композиція аромату, створена знаменитим парфумером Olivier Cresp у 1999 році, відмінно збалансована і універсальна, вона нікому не здасться нав'язливою або важкою, її призначення - дарувати комфорт і енергію. L`Eau par Kenzo pour Homme - м'який, зелено-цитрусовий аромат з нотами японського юзу, листя лотоса, м'яти, перцю і мускусу.

Як будь-який парфум із "золотої колекції" Kenzo, L'eau Par вміє підкреслити індивідуальність свого власника, зовсім по особливому розкрившись на його шкірі. Чоловік з цим ароматом ніколи не залишиться непоміченим. Він пахне свіжістю, сповнений сил і енергії!

Після редизайну у 2003 році парфумерна композиція стала нагадувати холодний кубик льоду на крихкому келиху, з яскравим за смаком екзотичним цитрусово - алкогольним коктейлем. Це аромат сучасного, активного чоловіка, романтичного всередині але одночасно зібраного та активного. Його життя - це постійний рух вперед. Він завжди у відмінній формі і на належній висоті. А з ароматом від Kenzo такому чоловікові це вдається на 100 відсотків!

Відгуки

Anton 2022-01-13

Первый мой "серьезный" аромат и сразу попадание в 10-ку!
Такой солнечный, такой яркий, такой беззаботный. Сразу вспоминается лето!

Cтойкость на 3-4 часа максимум, но ничто не мешает повторно окунуться в этот цитрусовый ураган)

  Напишіть свій відгук !

  Напишіть відгук

  KENZO L'Eau Par Kenzo Homme, EDT
  KENZO L'Eau Par Kenzo Homme, EDT

  Країна: Франція Створені: 1999 р. Тип: туалетна вода Стать: чоловічі Аромат: цитрусовий, свіжий   Верхні ноти: цитрусові акорди, юзу, палісандр Ноти серця: лотос, водяна м'ята Базові ноти: зелений перець, білий мускус

  Напишіть відгук