PACO RABANNE 1 Million, EDT

Усі товари бренду:  Paco Rabanne

Країна: Франція

Створені: 2008 р.

Тип: туалетна вода

Стать: чоловічі

Аромат: пряний, корицевий, шкіряний, цитрусовий, пачульний, трояндовий

 

Верхні ноти: мандарин, червоний апельсин, грейпфрут

Ноти серця: троянда, кориця, спеції

Базові ноти: біле дерево, пачулі, акорд натуральної шкіри, амбра

Детальніше

1 352 грн

Інформація

Модний дизайнер Paco Rabanne, відомий своєю пристрастю до металу, астрології та нумерології, поєднав усі ці інтереси у своєму ароматі 1 Million. Флакон виконаний у вигляді золотого злитку, підкреслюючи що світом правлять гроші. Парфум Paco Rabanne 1 Million призначається для чоловіків, що люблять шик, мріють про багатство і славу.

Над ароматом протягом 18 місяців працювало троє парфумерів. За цей час було створено 1800 пробників. 

Аромат характеризується багатим і оригінальним поєднанням натуральних і синтетичних інгредієнтів, серед яких є нота меду - доволі незвичний та рідко використовуваний елемент в парфумерії.

Аромат парфумів дуже різноплановий та багатий. У ньому відчувається цитрусова прохолода, що додає сил та заряджає бадьорістю, привабливе поєднання запашних спецій і ароматних трав робить парфуми трохи самовпевненим і зухвалим. Грейпфрут, червоний мандарин і м'ята додають іскристі ноти. Екстракт троянди і кориці додають витонченості та чуттєвості, підкреслюючи мужність Paco Rabanne 1 Million. Теплі деревні та шкіряні аромати підкреслюють його унікальний стиль, його вишуканість і впевненість.

З перших миттєвостей аромат підкорює своєю незвичністю,адже він складається з цілої безлічі ароматів, які обдають каскадом свіжості і чуттєвості. Paco Rabanne вдалося втілити рівноцінну альтернативу золоту, і нею став аромат Paco Rabanne 1 Million.

Відгуки

Напишіть відгук

PACO RABANNE 1 Million, EDT
PACO RABANNE 1 Million, EDT

Країна: Франція Створені: 2008 р. Тип: туалетна вода Стать: чоловічі Аромат: пряний, корицевий, шкіряний, цитрусовий, пачульний, трояндовий   Верхні ноти: мандарин, червоний апельсин, грейпфрут Ноти серця: троянда, кориця, спеції Базові ноти: біле дерево, пачулі, акорд натуральної шкіри, амбра

Напишіть відгук

Подібні аромати