DOLCE & GABBANA Anthology L'Imperatrice 3, EDT

Усі товари бренду:  Dolce & Gabbana

Країна: Великобританія / Італія

Створені: 2009 р.

Тип: туалетна вода

Стать: жіночі

Аромат: озоновий, водяний, фруктовий, тропічний, свіжий

 

Верхні ноти: екзотичні фрукти, акорд рожевих квітів

Ноти серця: ківі, кавун

Базові ноти: рожевий цикламен, мускус

Детальніше

1 087 грн

Інформація

Характер DOLCE & GABBANA Anthology L'Imperatrice 3 визначається двома основними елементами - екзотикою і спокусою. Аромат є частиною колекції DOLCE & GABBANA Anthology, яка присвячена картам Таро. У випадку з L'Imperatrice 3 це була третя карта - "Імператриця", яка символізує спокусу.

Парфуми не дарма отримали таку назву - вона надзвичайно повно відображає характер цієї туалетної води. При всій ніжності і привабливості запаху, екзотичні нотки букету мають щось неземне і неприступне, від чого аромат D&G Anthology L'Imperatrice 3 здається вищим блаженством.

Чарівна сила L'Imperatrice оманливо зваблива, полонить ніжно і надовго. Цей парфум поєднує загадкові дари екзотичної природи із звичними фруктово-квітковими ароматами. Тому спокусниця, яка вибрала Dolce & Gabbana 3 L'imperatrice, притягує представників протилежної статі з подвійною силою. Чоловіки мріють розкрити таємниці ніжної красуні, яка манить їх таємничими флюїдами. Разом з тим аромат несе настільки знайомі мотиви, що не попастися на їх чарівність просто неможливо.

Стосовно дизайну самого флакону і упакування, то по них і не скажеш, що всередині ховається такий бурхливий аромат. Простий і лаконічний дизайн здається дуже далеким від розкоші. Не вірте першому враженню - воно оманливе. Рожева рідина в простому флаконі насправді є еліксиром ніжності і чарівної величі, насолоджуватися якою можна вічно!

Відгуки

Галина Петрик 2022-01-14

придбала собі такий аромат, він шикарний!
він солодкий, але в той же час приємний, не давить, не викликає неприємних відчуттів і дискомфорту після нанесення на шкіру.
він легкий, я можу його порівняти з тонкою вуаллю .. одним словом Anthology L'Imperatrice 3 мені шалено сподобався!

  Напишіть свій відгук !

  Напишіть відгук

  DOLCE & GABBANA Anthology L'Imperatrice 3, EDT
  DOLCE & GABBANA Anthology L'Imperatrice 3, EDT

  Країна: Великобританія / Італія Створені: 2009 р. Тип: туалетна вода Стать: жіночі Аромат: озоновий, водяний, фруктовий, тропічний, свіжий   Верхні ноти: екзотичні фрукти, акорд рожевих квітів Ноти серця: ківі, кавун Базові ноти: рожевий цикламен, мускус

  Напишіть відгук